Some of posts from this blog has been moved to dywicki.pl. You will be automatically redirected to new blog if you would submit comment.
New posts are published on dywicki.pl, this blog contains old content and it is not continued.

Niektóre posty z tego bloga zostały przeniesione do dywicki.pl. Zostaniesz automatycznie przekierowany jeśli bedzięsz chciał dodać komentarz.
Nowe posty sa publikowane na dywicki.pl, ten blog zawiera stare treści i nie jest kontynuowany.

Nagrywarka DVD

Filed under Sprzęt by

Nowa nagrywarkaCałkiem niedawno kupiłem sobie nowy napęd. Stary CD-ROM sprzedałem razem z komputerem kuzyna tak, że przez ponad dwa miesiące nie miałem możliwości zainstalowania czegokolwiek z płyty. Jako, że udało mi się zarobić parę groszy zainwestowałem w nowy napęd … DVD+/RW. Pierwsze co zrobiłem gdy już go zainstalowałem to było nagranie filmów, które zajmują zbyt wiele miejsca. Do tego parę plików ISO pobranych z sieci i na dysku przybyło 10 GB wolnego miejsca. Nagrałem też na krążek dvd obraz Half Life’a 2, zajmujący ponad 3 GB. Z napędu jestem bardzo zadowolony. Fakt, że najszybszy nie jest (maksymalna prędkość nagrywania CD to 40x, a DVD 12x) i nie przegrywa szybciej niż Gołota, ale nie zależy mi aż tak bardzo na czasie. Zapłaciłem za ten napęd w sumie 250 zł, ale przy okazji odwiedzin w zaprzyjaźnionym sklepie nabyłem kilkanaście płyt CD i dwie DVD.

No responses yet

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.