Some of posts from this blog has been moved to dywicki.pl. You will be automatically redirected to new blog if you would submit comment.
New posts are published on dywicki.pl, this blog contains old content and it is not continued.

Niektóre posty z tego bloga zostały przeniesione do dywicki.pl. Zostaniesz automatycznie przekierowany jeśli bedzięsz chciał dodać komentarz.
Nowe posty sa publikowane na dywicki.pl, ten blog zawiera stare treści i nie jest kontynuowany.

Parę słów o tym co się dzieje

Filed under Wiadomości by

Bardzo dużo czasu minęło od ostatniej noty, tym czasem ja w dalszym ciągu nie mam kiedy publikować not technicznych a tym bardziej “prywatnych”. Wynika to między innymi z tego, że rozpocząłem działalność gospodarczą. Moja firma nazywa się Code-House i zajmuje się doradztwem, szkoleniami jak i wytwarzaniem oprogramowania. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie firmowej jeśli zostanie w końcu uruchomiona. ;) No a tak na co dzień jestem pracownikiem kontraktowym.

W jednym z komentarzy Tomasz Bartczak zapytał o nowiny z życia takiej firmy. Tych którzy są zainteresowani tym tematem zapraszam na oficjalny blog mojej firmy. Jako że jest on oficjalny raczej nie znajdziecie na nim przemyśleń o naturze polityków, ale z pewnością od czasu do czasu będę tam publikował noty techniczne oprócz nowin z firmy. Jeśli ktoś będzie zainteresowany wyłącznie technologią proszę subskrybować kanały odpowiednie dla danych kategorii. :-)

Ważnym pytaniem jest – co się stanie z tym blogiem? W sieci istnieje cała masa notatników która nie była aktualizowana od wieków, wszystko wskazuje na to że ten stanie się kolejnym. Może od czasu do czasu coś tu się pojawi ale ani tego nie obiecuję (jak zwykłem do tej pory robić) ani nie planuję.

One response so far

One Response to “Parę słów o tym co się dzieje”

  1. pats says:

    Przyznam szczerze, że jestem pod wrażeniem :)

    Łukaszu, nie pozostaje mi nic innego jak pochylić głowę, z szacunkiem i podziwem Powodzenia!

    Ciesze się, że tak wielu próbuje własnych sił w biznesie! Oby tak dalej!

    pzdr, PS

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.