Some of posts from this blog has been moved to dywicki.pl. You will be automatically redirected to new blog if you would submit comment.
New posts are published on dywicki.pl, this blog contains old content and it is not continued.

Niektóre posty z tego bloga zostały przeniesione do dywicki.pl. Zostaniesz automatycznie przekierowany jeśli bedzięsz chciał dodać komentarz.
Nowe posty sa publikowane na dywicki.pl, ten blog zawiera stare treści i nie jest kontynuowany.

Eclipse Ganymede

Filed under Eclipse,Wiadomości by

Znamy już nazwę przyszłej dystrybucji Eclipse, będzie nią Ganimedes.

Wiadomo, że ten release wyjdzie, podobnie jak Europa, 29 czerwca. Pojawiły się pierwsze zmiany, które wejdą w skład nowej dystrybucji. Na tą chwilę jeszcze nie wiadomo ile projektów będzie obejmować Ganimedes, póki co jest ich kilka, miejmy nadzieję, że przynajmniej tyle co Europa!

4 responses so far

4 Responses to “Eclipse Ganymede”

 1. NuLL says:

  Splatch – sorry za pytanko malo zwiazane z tematem – istnieja jakies projekty czy cos takiego majacego na celu tlumaczenie Eclipse’a na inne jezyki ( nie programowania :P ) bo ja mowiac prawde nie wiem za bardzo – a chcialbym pomoc : )

 2. SirMike says:

  Oby nie istnialy :) IMHO polskie teksty to najgorsza rzecz jaka moze sie przytrafic programiscie. Potem chcesz cos wyszukac w necie i sie musisz “gimnastykowac”.
  Spojrzmy chociaz na Microsoftowy .NET Framework i polskie komunikaty bledow, nie dosc, ze brzmia smiesznie to jeszcze nic z nich nie wynika :)

 3. @NuLL – jest możliwość tłumaczenia – z tym, że sama platforma jest już dostępna w języku polskim. Wystarczy pobrać odpowiednią paczkę i skopiować w odpowiednie miejsce. Samo PDT chyba nie jest jeszcze tłumaczone.

 4. NuLL says:

  Dzieki – dobrze wiedziec :)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.