Some of posts from this blog has been moved to dywicki.pl. You will be automatically redirected to new blog if you would submit comment.
New posts are published on dywicki.pl, this blog contains old content and it is not continued.

Niektóre posty z tego bloga zostały przeniesione do dywicki.pl. Zostaniesz automatycznie przekierowany jeśli bedzięsz chciał dodać komentarz.
Nowe posty sa publikowane na dywicki.pl, ten blog zawiera stare treści i nie jest kontynuowany.

Nowe miasto, nowa praca.

Filed under Śmieci by

Nowe miasto.
Po 11 miesiącach w Bydgoszczy przeprowadzka. W Bydgoszczy bądź co bądź zostaje prawie rok mojego życia. Wiele nowych osób, wiele nowych rzeczy. Przyznam, że ciężko było rezygnować z wszystkiego by zaczynać znowu od zera. Same miasto nie było złe, poza niektórymi rejonami dało się w nim żyć. Owszem, nie było tam gromady studentów tak jak w Toruniu, nie było porządku jak w moim rodzimym mieście, ale byli mili ludzie. Nikt na ulicy nie oklepał mi twarzy, nie zostałem napadnięty ani okradziony, zatem, bilans jak najbardziej dodatni. Poznałem w Bydgoszczy wiele nowych osób, nie mówiąc już o nowych miejscach. Zanim przeprowadziłem się do Bydgoszczy słyszałem o tym mieście wiele złego, nigdy nie usłyszałem zdania pozytywnego. Tak, ktokolwiek mówił o nim, mówił: szare, brudne, niemiłe. Nie przeczę – takie jest każde większe miasto, ale nie wszędzie, nie całe.
Dzielnica w której mieszkałem a później i pracowałem była czysta i zadbana, nie spotykałem się tam z żadnymi problemami.
Dość nostalgii. Teraz pora na Warszawę.
Nowa praca.
W Bydgoszczy były dwie firmy z którymi współpracowałem – IRTI oraz Front Studios. Obie wspominam miło, chociaż zmiany żadnej nie żałuję, ponieważ w każdej zmianie jest coś dobrego. Obie firmy zajmowały się PHP. W pierwszej był to głównie hosting + wykonywanie zleceń w drugiej gry + erp + zlecenia.
Nowa praca, nowe możliwości. Cytat ze strony mojego obecnego pracodawcy:
System AutoControl© umożliwia ciągłą analizę i optymalizację wykorzystania taboru transportowego w dowolnym przedsiębiorstwie przewozowym. Użytkownik ma zapewniony dostęp do danych z dowolnego miejsca korzystając z internetowego systemu AutoControl©.
Inteligentna aplikacja dostarcza użytkownikowi zdefiniowane przez niego raporty o charakterystyce pracy poszczególnych pojazdów, pozwalając optymalizować wykorzystanie taboru. Zasięg działania systemu AutoControl© obejmuje całą Europę.

Życzcie mi powodzenia. W krótce więcej o PHP Unit 3. :)

6 responses so far

6 Responses to “Nowe miasto, nowa praca.”

 1. NuLL says:

  Powodzenia :)

 2. Ace says:

  A jednak przyjołeś oferte Slash’a? :)

  życzę miłej pracy, no i odezwij sie od czasu do czasu, to może jakieś piwo wymyślimy :)

 3. byle nie do plasiku ; )

 4. Ace says:

  Ha ha :D dla mnie obojetnie :) moze byc i po chmurka ;p

  tylko teraz troche cienko z czasem, bo zakonczenie duzego projektu, koordynacja innym + sesja :/

 5. Ptak82 says:

  Heh system sutokontrol niby taki genialny, ale tylko na IE można na nim pracować, jaka tu nowoczesność? Blokują inne przeglądarki i na dodatek nie maja tego zamiaru zmienić, a wtedy przyłoże się do tego, aby strona została Osiołkiem Polskiego Internetu :P

 6. Ptak82 już moja w tym głowa by nawrócić ich na słuszną drogę. ; )
  Wierz mi, że obecna wersja jest ograniczona do badziewia ponieważ używa transformacji XSLT z poziomu przeglądarki i inne mechanizmy charakterystyczne tylko dla sitka.
  Nowa aplikacja która dopiero jest w powijkach zmieni to, z tego co mi wiadomo działa na pewno pod mozillą/firefoxem oraz Operą 8/9.
  Data premiery nieznana :)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.