Some of posts from this blog has been moved to dywicki.pl. You will be automatically redirected to new blog if you would submit comment.
New posts are published on dywicki.pl, this blog contains old content and it is not continued.

Niektóre posty z tego bloga zostały przeniesione do dywicki.pl. Zostaniesz automatycznie przekierowany jeśli bedzięsz chciał dodać komentarz.
Nowe posty sa publikowane na dywicki.pl, ten blog zawiera stare treści i nie jest kontynuowany.

256+512 = 756?

Filed under Sprzęt by

Wilk Electronics ;)Drugim nabytkiem jest pamięć. Byłem bardzo zawiedzony gdy nawet na najniższych detalach SWAT 4 perfidnie rwał. Nie pozostało nic innego jak dokupić ramu. Do obecnej kości Kingstone’a 256 MB / 400 MHz doszła kolejna, już nie markowa, 512 MB. Łączenie 768. SWAT od tej pory chodzi płynnie tak, że można spokojnie grać. Nie mogę się doczekać aż dostanę w swoje łapska Undergrounda 2. Jedyne, co mnie smuci to, to że system dalej uruchamia się bardzo wolno. Najwyraźniej nie pozostaje mi nic innego jak ponowna instalacja. Ale z tym chyba poczekam, ponieważ nie chce mi się na nowo instalować tego wszystkiego.

2 responses so far

2 Responses to “256+512 = 756?”

  1. eXtreme says:

    Podobnie mam u siebie. Więcej pamięci sporo pomaga, ale system dalej dość wolno się odpala, a system był reinstalowany kilka dni przed zmianą pamięci (bo po zakupie płyty głównej) więc już mi się nie chciało robić tego ponownie. :P

  2. splatch says:

    Kiedyś będzie trzeba to zrobić, może jak skończy się okres testowania visuala, ale podejrzewam, że szybciej. :)

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.