Some of posts from this blog has been moved to dywicki.pl. You will be automatically redirected to new blog if you would submit comment.
New posts are published on dywicki.pl, this blog contains old content and it is not continued.

Niektóre posty z tego bloga zostały przeniesione do dywicki.pl. Zostaniesz automatycznie przekierowany jeśli bedzięsz chciał dodać komentarz.
Nowe posty sa publikowane na dywicki.pl, ten blog zawiera stare treści i nie jest kontynuowany.

Nowa myszka

Filed under Sprzęt by

Mysz w ujęciu pierwszymPo bardzo długim czasie użytkowania myszy bez rolki zatrzymałem sobie staruszkę kuzyna (moja myszka powędrowała za 2 zł do kolegi).
Mysz sprawowała się dość dobrze, ale miała jedną wadę. Czasami gdy kursor stał chwilkę w miejscu zaczynał drgać. Wierzcie mi gdy się pisze na klawiaturze to drgający kursor bardzo przykuwa uwagę.
Zadanie-znajdź PPMPo pewnym czasie podczas odwiedzin zaprzyjaźnionego sklepu komputerowego dowiedziałem się, że w zamian za wprowadzone niegdyś modyfikację w Os Commerce otrzymam mysz. Jak to mówi przysłowie lepszy rydz niż nic. Po kilku dniach zostałem wezwany do zaprzyjaźnionego sklepu. Czekała tam na mnie nowiutka mysz. Model był mi znany nie tylko z widzenia, ponieważ używałem identycznego podczas pracy na komputerze kuzyna. Dość spora bryła leży dobrze w dłoni. Optyka też się dobrze sprawuje dlatego też stara podkładka powędrowała do szuflady (nie wyrzuciłem jej ze względu na sentyment).
Z myszką już teraz wiąże się zabawny epizod – gdy odwiedził mnie znajomy (chciał sprawdzić pocztę) zamiast używać dużych przycisków używał małych, umieszczonych obok rolki. Skutkiem tego było „skakanie” strony z góry na dół, ponieważ miałem wtedy przypisane do tych 2 przycisków funkcję następna/poprzednia strona.
Jakież było zdziwienie znajomego gdy zobaczył, że to duże, płaskie i srebrne też można klikać trudno opisać. :)

No responses yet

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.